رایان‌ تفریح

صنعت بازی و سرگرمی موبایلی در ایران نوپاست؛ با این وجود، براساس پژوهش‌ها، شواهد و قرینه‌های پرشمار، درآمد شرکت‌های فعال در عرصه گیم (Game)، طی دو سال آینده بیش از 10 برابر صنعت پرداخت در کشور خواهد شد!
پیشینه و پشتوانه این صنعت در دنیا، به‌روشنی نشان می‌دهد که شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت، سونی، اپل و… از سرمایه‌گذاری‌های هنگفت در این عرصه فروگذار نکرده‌اند.
گروه رایانمهر که همواره تلاش کرده است پا جا‌پای بزرگان فناوری بگذارد، برای خود نقش محوری در ایجاد پلتفرم توسعه گیم‌های موبایلی قایل است؛ مسئولیت درآمیختن تجربه‌های جهانی با اقتضائات بومی و آراستن بستری مهیا برای رشد و نمو استارت‌آپ‌های وطنیِ حوزه بازی!
این بسترسازی که با تولید شرکت رایان‌تفریح وارد فاز اجرایی شد، به مشارکت فعالان این عرصه چشم دوخته است؛ چراکه رایان‌تفریح در نقش شتاب‌دهنده و همچنین کاهنده هزینه‌های زیرساختی، می‌تواند جایگاه و سهم ویژه‌ای در سودآوری و درآمدزایی استارت‌آپ‌های بازی ایفا کند.
شرکت رایان تفریح که –با مالکیت کامل هلدینگ دانش‌بنیان رایانمهر- در مرحله توسعه محصول قرار دارد، در تلاش است ورود خود را به بازار تسریع و کسب‌و‌کار خود را به مرحله بلوغ برساند.

برای اینکه پیش از دیگران از محصولات هیجان‌انگیز شرکت رایان‌تفریح آگاه شوید، وب‌سایت این شرکت شما را به‌روز نگه می‌دارد!