نیستان

گروه شرکت‌های رایانمهر به پشتوانه پیشینه‌ای درخشان در ارائه خدمات پیشرو و پیشرفته حوزه فناوری، همواره در کمین نیازهای ضروری، در مسیر رشد و توسعه اقتصادی-‌اجتماعی کشور، نشسته است؛ چراکه چالاکی و انعطاف در پاسخ به این نیازها را، راز ماندگاری در بازار شتابان امروز می‌داند.
امروزه که امکانات روزافزون تلفن همراه و اهمیت گردش سریع اطلاعات، نرم‌افزارها و اپلیکشن‌های پیام‌رسان را رواج داده است، سازمان‌ها نیز تمایل به استفاده از این سامانه‌ها را پنهان نمی‌دارند.
با این‌ حال، علاوه محدودیت‌های قانونی در کشور، استفاده از پیام‌رسان‌های عمومی، آسیب‌هایی را در حوزه امنیت اطلاعات و دسترسی به داده‌ها بروز می‌دهد که مدیران مربوطه را نسبت به استفاده از آنها، مردد می‌کند.
هلدینگ رایانمهر برای پاسخ به این نیاز، اقدام به ایجاد شرکت نیستان کرد که اولین محصول آن «سامانه تخصصی مدیریت ارتباطات سازمانی نیستان» است؛ نرم‌افزاری با قابلیت سفارشی‌سازی که ضمن حفظ کلیه امتیازات پیام‌رسان‌های عمومی، چون سهولت و سرعت استفاده، امکان تجمیع و یکپارچه‌سازی اطلاعات مبادله شده در فضای امن را نیز فراهم می‌آورد؛ قابلیتی که یک سامانه پیام‌رسان را به ابزاری نوین در مدیریت ارتباطات درون سازمانی بدل می‌کند.

برای شناخت بیشتر محصولات و خدمات موجود و آتی شرکت نیستان، کافی‌ست به وب‌سایت این شرکت سری بزنید!